Gdzie parkować w centrum Warszawy?

Gdzie parkować w centrum Warszawy?

Znalezienie miejsca parkingowego z pobliżu obiektu, do którego planujesz się udać, zwykle nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli znajduje się on w centrum Warszawy. Oferta parkingowa firmy Interparking jest tu jednak dużym ułatwieniem, dzięki zlokalizowanemu pod budynkiem CEDET parkingowi podziemnemu.


 

CEDET – zostaw auto na Kruczej 50

Jazda po dużym mieście może być stresująca, szczególnie gdy wiesz, że będziesz musiał zatrzymać się w samym jego centrum. Zwalniając i rozglądając się na boki w poszukiwaniu miejsca postojowego, utrudniasz ruch innym kierowcom. Z tego względu jeszcze przed wyjazdem zorientować się, gdzie w pobliżu celu Twojej podróży znajdziesz wygodny parking. Warszawa centrum nie jest na szczęście pozbawiona takich obiektów, a jednym z nich jest parking podziemny pod handlowo-usługowo-biurowym kompleksem CEDET.

Ulica Krucza 50 stanowi bardzo dogodną lokalizację do pozostawienia auta – w ciągu zaledwie kilku do kilkunastu minut można piechotą dotrzeć do wielu interesujących miejsc. Są to m.in.:

  • liczne muzea, np.: Muzeum Narodowe, Muzeum Wojska Polskiego czy też obecnie jeszcze nieczynne Narodowe Muzeum Techniki,
  • Pałac Kultury i Nauki – będący wraz ze swoją iglicą najwyższym budynkiem w Polsce, w którym znajdziesz m.in. Teatr Dramatyczny czy taras widokowy,
  • instytucje publiczne i o znaczeniu gospodarczym: Sąd Rejonowy, Naczelny Sąd Administracyjny, Giełda Papierów Wartościowych.

W okolicy znajdziesz też kina, hotele, restauracje, bary i cukiernie. Dzięki temu, jak dobrze jest położony parking, Warszawa centrum stanie się miejscem, do którego będziesz chciał wracać.

Dobrze jest mieć gdzie zaparkować

Jeżeli mieszkasz lub pracujesz w okolicy ulicy Kruczej, możesz mieć powód, aby wjeżdżać na mieszczący się pod CEDET parking. Warszawa centrum pełna jest starszego budownictwa, które jest pozbawione własnych garaży podziemnych czy nawet miejsc parkingowych na powierzchni. W takiej sytuacji warto rozważyć abonament parkingowy od Interparking.

Miesięczna opłata abonamentowa za parkowanie nocne i weekendowe jest stosunkowo niska i tego względu może być atrakcyjnym rozwiązaniem dla mieszkańca okolicy, który wyjeżdża w ciągu dnia do pracy. Również bez abonamentu jest to niedrogi parking – Warszawa centrum kojarzy się raczej z wyższymi kosztami postoju niż  obowiązujące na parkingu CEDET 6 zł za godzinę postoju w dni powszednie oraz 4 zł za godzinę postoju w soboty i niedziele.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *